Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 77,20 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 154530227

315 000 zł

4 080 zł /m²

Rata 1 474 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Nowogród Bobrzański

4 pokoje, mieszkanie 77,20 m², piętro 1, oferta nr , 154530227, Nowogród Bobrzański
154530227 - zdjęcie nr 0
154530227 - zdjęcie nr 1
154530227 - zdjęcie nr 2
154530227 - zdjęcie nr 3
154530227 - zdjęcie nr 4
154530227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,20 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę