Logo

Nowe mieszkanie, 66,28 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 5M2

772 988 zł

11 662 zł /m²

Rata 3 617 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Zielono Mi

Bibice, ul. Mokra

4 pokoje, mieszkanie 66,28 m², piętro 1, oferta nr 5M2, Osiedle Zielono Mi, Bibice, ul. Mokra
Osiedle Zielono Mi - zdjęcie nr 0
Osiedle Zielono Mi - zdjęcie nr 1
Osiedle Zielono Mi - zdjęcie nr 2
Osiedle Zielono Mi - zdjęcie nr 3
Osiedle Zielono Mi - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.28 m², 5M2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,28 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (144,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę