Logo

Nowe mieszkanie, 69,72 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr D1/2/9

620 508 zł

8 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 903 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Tilia

Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Melisowa

4 pokoje, mieszkanie 69,72 m², piętro 2, oferta nr D1/2/9, Osiedle Tilia, Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Melisowa
SALON Z ANEKSEM23,65 m²SYPIALNIA13,06 m²SYPIALNIA8,36 m²SYPIALNIA8,36 m²ŁAZIENKA5,10 m²WC1,78 m²KORYTARZ9,45 m²BALKON3,97 m²
Wymiary mieszkania 69.72 m², D1/2/9
Wirtualna makieta 3D inwestycji Osiedle Tilia
D2/2/11D2/2/12D2/2/13D2/2/14D2/2/15D1/2/9D1/2/10D1/2/11D1/2/12
Plan piętra
Osiedle Tilia - zdjęcie nr 0
Osiedle Tilia - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 69.72 m², D1/2/9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,72 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,72 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,97 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę