Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 77,60 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr AG899565

780 000 zł

10 052 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Rumia, Marynarska

4 pokoje, mieszkanie 77,60 m², piętro 1, oferta nr , AG899565, Rumia, Marynarska
AG899565 - zdjęcie nr 0
AG899565 - zdjęcie nr 1
AG899565 - zdjęcie nr 2
AG899565 - zdjęcie nr 3
AG899565 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 77.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,60 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę