Logo

Nowe mieszkanie, 69,08 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 34D.7

741 000 zł

10 727 zł /m²

Rata 3 467 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Grodzisk Mazowiecki, ul. Marii Konopnickiej 34C

4 pokoje, mieszkanie 69,08 m², piętro 1, oferta nr 34D.7, Osiedle Konopnickiej, Grodzisk Mazowiecki, ul. Marii Konopnickiej 34C
Osiedle Konopnickiej - zdjęcie nr 0
Osiedle Konopnickiej - zdjęcie nr 1
Osiedle Konopnickiej - zdjęcie nr 2
Osiedle Konopnickiej - zdjęcie nr 3
Osiedle Konopnickiej - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 69.08 m², 34D.7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,08 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę