Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 89,39 m², 4 pokoje, parter, oferta nr SMZAFA155

1 027 985 zł

11 500 zł /m²

Rata 4 810 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Lesznowola

4 pokoje, mieszkanie 89,39 m², parter, oferta nr , SMZAFA155, Lesznowola
SMZAFA155 - zdjęcie nr 0
SMZAFA155 - zdjęcie nr 1
SMZAFA155 - zdjęcie nr 2
SMZAFA155 - zdjęcie nr 3
SMZAFA155 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 89.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

89,39 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,93 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę