Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 78,80 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 11752

965 000 zł

12 246 zł /m²

Rata 4 515 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Warszawa, Bemowo, Lazurowa

4 pokoje, mieszkanie 78,80 m², piętro 3, oferta nr , 11752, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Lazurowa
11752 - zdjęcie nr 0
11752 - zdjęcie nr 1
11752 - zdjęcie nr 2
11752 - zdjęcie nr 3
11752 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 78.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

78,80 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę