Logo

Nowe mieszkanie, 91,50 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr B1/39

1 649 745 zł

18 030 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 719 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia Motława

Gdańsk, Śródmieście, Dolne Miasto, ul. Kurza

4 pokoje, mieszkanie 91,50 m², piętro 4, oferta nr B1/39, Zajezdnia Motława, Gdańsk, Śródmieście, Dolne Miasto, ul. Kurza
1 / 6
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 0
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 1
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 2
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 3
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 91.5 m², B1/39
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,50 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,42 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę