Logo

Nowe mieszkanie, 34,21 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B2/1

656 832 zł

19 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 073 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zajezdnia Motława

Gdańsk, Śródmieście, Dolne Miasto, ul. Kurza

2 pokoje, mieszkanie 34,21 m², parter, oferta nr B2/1, Zajezdnia Motława, Gdańsk, Śródmieście, Dolne Miasto, ul. Kurza
1 / 6
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 0
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 1
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 2
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 3
Zajezdnia Motława - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 34.21 m², B2/1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,21 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (14,86 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę