Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 75,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 25698/2089/OMS

579 000 zł

7 720 zł /m²

Rata 2 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Lublin, Dziesiąta, Ksawerego Dunikowskiego

4 pokoje, mieszkanie 75,00 m², parter, oferta nr , 25698/2089/OMS, Lublin, Dziesiąta, Dziesiąta, Ksawerego Dunikowskiego
25698/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25698/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25698/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25698/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25698/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę