Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,00 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr 511160

700 000 zł

10 769 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Ks. Konstantego Damrota

4 pokoje, mieszkanie 65,00 m², piętro 5, oferta nr , 511160, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Ks. Konstantego Damrota
511160 - zdjęcie nr 0
511160 - zdjęcie nr 1
511160 - zdjęcie nr 2
511160 - zdjęcie nr 3
511160 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę