Logo

Nowe mieszkanie, 121,35 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 15

1 996 208 zł

16 450 zł /m²

Rata 9 340 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zielony Zakątek

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Krańcowa 5

4 pokoje, mieszkanie 121,35 m², piętro 3, oferta nr 15, Zielony Zakątek, Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Krańcowa 5
SALON Z ANEKSEM43,89 m²SYPIALNIA24,43 m²SYPIALNIA11,42 m²SYPIALNIA15,56 m²ŁAZIENKA7,26 m²WC2,05 m²GARDEROBA4,69 m²KORYTARZ12,05 m²
Wymiary mieszkania 121.35 m², 15
Zielony Zakątek - zdjęcie nr 0
Zielony Zakątek - zdjęcie nr 1
Zielony Zakątek - zdjęcie nr 2
Zielony Zakątek - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 121.35 m², 15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

121,35 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,00 m

Strony świata:

północ (N), północny wschód (NE), północny zachód (NW), wschód (E), zachód (W)