Logo

Nowe mieszkanie, 86,80 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2

1 500 000 zł

17 281 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zielony Zakątek

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Krańcowa 5

3 pokoje, mieszkanie 86,80 m², piętro 1, oferta nr 2, Zielony Zakątek, Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Krańcowa 5
SALON Z ANEKSEM27,15 m²SYPIALNIA20,14 m²SYPIALNIA16,74 m²ŁAZIENKA4,58 m²WC2,56 m²GARDEROBA3,57 m²KORYTARZ12,06 m²BALKON4,98 m²
Wymiary mieszkania 86.8 m², 2
Zielony Zakątek - zdjęcie nr 0
Zielony Zakątek - zdjęcie nr 1
Zielony Zakątek - zdjęcie nr 2
Zielony Zakątek - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 86.8 m², 2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

86,80 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,00 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

garaż

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,98 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę