Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,70 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 25910/2089/OMS

299 000 zł

4 229 zł /m²

Rata 1 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Skarżysko-Kamienna, Konarskiego

4 pokoje, mieszkanie 70,70 m², piętro 3, oferta nr , 25910/2089/OMS, Skarżysko-Kamienna, Konarskiego
25910/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25910/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25910/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25910/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25910/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,70 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę