Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 81,61 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMKAKI797

750 000 zł

9 190 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg, Podczele

4 pokoje, mieszkanie 81,61 m², piętro 1, oferta nr , SMKAKI797, Kołobrzeg, Podczele
SMKAKI797 - zdjęcie nr 0
SMKAKI797 - zdjęcie nr 1
SMKAKI797 - zdjęcie nr 2
SMKAKI797 - zdjęcie nr 3
SMKAKI797 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 81.61 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

81,61 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,86 m

Rok Budowy:

1935

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę