Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,90 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 66781/3098/OMS

1 185 000 zł

13 636 zł /m²

Rata 5 544 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Klaudyny

4 pokoje, mieszkanie 86,90 m², piętro 4, oferta nr , 66781/3098/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Klaudyny
66781/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66781/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66781/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66781/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66781/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66781/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,90 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę