Logo

Nowe mieszkanie, 74,36 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 15

969 000 zł

13 031 zł /m²

Rata 4 534 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Olsztyn, Kościuszki, ul. Kasprzaka 1

SALON Z ANEKSEM28,33 m²SYPIALNIA10,01 m²POKÓJ10,01 m²POKÓJ9,71 m²ŁAZIENKA5,65 m²ŁAZIENKA2,84 m²KORYTARZ7,81 m²BALKON22,49 m²
Wymiary mieszkania 74.36 m², 15
Apartamenty Kasprzaka - zdjęcie nr 0
Apartamenty Kasprzaka - zdjęcie nr 1
Apartamenty Kasprzaka - zdjęcie nr 2
Apartamenty Kasprzaka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.36 m², 15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,36 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (22,49 m²)

Termin oddania:

rok 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę