Logo

Nowe mieszkanie, 74,36 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 10

949 000 zł

12 762 zł /m²

Rata 4 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Olsztyn, Kościuszki, ul. Kasprzaka 1

SALON Z ANEKSEM28,33 m²SYPIALNIA10,01 m²POKÓJ10,01 m²POKÓJ9,71 m²ŁAZIENKA5,65 m²ŁAZIENKA2,84 m²KORYTARZ7,81 m²BALKON11,95 m²
Wymiary mieszkania 74.36 m², 10
Apartamenty Kasprzaka - zdjęcie nr 0
Apartamenty Kasprzaka - zdjęcie nr 1
Apartamenty Kasprzaka - zdjęcie nr 2
Apartamenty Kasprzaka - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.36 m², 10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,36 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,95 m²)

Termin oddania:

rok 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę