Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 85,44 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr MS-14892

550 000 zł

6 437 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Waliszczak Nieruchomości

Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego

4 pokoje, mieszkanie 85,44 m², piętro 1, oferta nr , MS-14892, Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego
MS-14892 - zdjęcie nr 0
MS-14892 - zdjęcie nr 1
MS-14892 - zdjęcie nr 2
MS-14892 - zdjęcie nr 3
MS-14892 - zdjęcie nr 4
MS-14892 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

85,44 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1994

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę