Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 94,20 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 42829

399 000 zł

4 236 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wołów, Jesionowa

4 pokoje, mieszkanie 94,20 m², piętro 1, oferta nr , 42829, Wołów, Jesionowa
42829 - zdjęcie nr 0
42829 - zdjęcie nr 1
42829 - zdjęcie nr 2
42829 - zdjęcie nr 3
42829 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 94.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

94,20 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę