Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,77 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr VTS-MS-6572

685 483 zł

7 900 zł /m²

Rata 3 207 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty VERITAS Nieruchomości

Jaworze

4 pokoje, mieszkanie 86,77 m², piętro 3, oferta nr , VTS-MS-6572, Jaworze
VTS-MS-6572 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-6572 - zdjęcie nr 1
VTS-MS-6572 - zdjęcie nr 2
VTS-MS-6572 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-6572 - zdjęcie nr 4
VTS-MS-6572 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,77 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę