Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 122,80 m², 4 pokoje, parter, oferta nr GH917824

280 000 zł

2 280 zł /m²

Rata 1 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Górki Śląskie, Jasna

4 pokoje, mieszkanie 122,80 m², parter, oferta nr , GH917824, Górki Śląskie, Jasna
GH917824 - zdjęcie nr 0
GH917824 - zdjęcie nr 1
GH917824 - zdjęcie nr 2
GH917824 - zdjęcie nr 3
GH917824 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 122.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

122,80 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę