Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 81,89 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr FE910576

998 239 zł

12 190 zł /m²

Rata 4 671 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Falcon Estate

Poznań, Podolany, Jasielska

4 pokoje, mieszkanie 81,89 m², piętro 2, oferta nr , FE910576, Poznań, Podolany, Podolany, Jasielska
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

81,89 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę