Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 25344/2089/OMS

459 000 zł

7 172 zł /m²

Rata 2 148 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Mielec, Jarosława Iwaszkiewicza

4 pokoje, mieszkanie 64,00 m², piętro 1, oferta nr , 25344/2089/OMS, Mielec, Jarosława Iwaszkiewicza
25344/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25344/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25344/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25344/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25344/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

64,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę