Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,28 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 117024/78/OMS

865 113 zł

12 487 zł /m²

Rata 4 048 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Piaseczno, Jana Pawła II

4 pokoje, mieszkanie 69,28 m², piętro 3, oferta nr , 117024/78/OMS, Piaseczno, Jana Pawła II
117024/78/OMS - zdjęcie nr 0
117024/78/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 69.28 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,28 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę