Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,20 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMGOMI895

295 000 zł

4 743 zł /m²

Rata 1 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Bielsk Podlaski, Jagiellońska

4 pokoje, mieszkanie 62,20 m², piętro 4, oferta nr , SMGOMI895, Bielsk Podlaski, Jagiellońska
SMGOMI895 - zdjęcie nr 0
SMGOMI895 - zdjęcie nr 1
SMGOMI895 - zdjęcie nr 2
SMGOMI895 - zdjęcie nr 3
SMGOMI895 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 62.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,20 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę