Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,00 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 26437/2089/OMS

669 000 zł

7 042 zł /m²

Rata 3 130 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Henryka Sienkiewicza

4 pokoje, mieszkanie 95,00 m², piętro 2, oferta nr , 26437/2089/OMS, Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Henryka Sienkiewicza
26437/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26437/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26437/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26437/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26437/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę