Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 158,34 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 24883/2089/OMS

899 000 zł

5 678 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Krynica-Zdrój, Henryka Ebersa

4 pokoje, mieszkanie 158,34 m², piętro 2, oferta nr , 24883/2089/OMS, Krynica-Zdrój, Henryka Ebersa
24883/2089/OMS - zdjęcie nr 0
24883/2089/OMS - zdjęcie nr 1
24883/2089/OMS - zdjęcie nr 2
24883/2089/OMS - zdjęcie nr 3
24883/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 158.34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

158,34 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę