Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,63 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMRUBA912

630 000 zł

9 455 zł /m²

Rata 2 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg, Helsińska

4 pokoje, mieszkanie 66,63 m², piętro 3, oferta nr , SMRUBA912, Kołobrzeg, Helsińska
SMRUBA912 - zdjęcie nr 0
SMRUBA912 - zdjęcie nr 1
SMRUBA912 - zdjęcie nr 2
SMRUBA912 - zdjęcie nr 3
SMRUBA912 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

66,63 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę