Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr GALE812

399 000 zł

6 879 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Sieradz, Grunwaldzka

4 pokoje, mieszkanie 58,00 m², parter, oferta nr , GALE812, Sieradz, Grunwaldzka
GALE812 - zdjęcie nr 0
GALE812 - zdjęcie nr 1
GALE812 - zdjęcie nr 2
GALE812 - zdjęcie nr 3
GALE812 - zdjęcie nr 4
GALE812 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

58,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1990

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę