Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 94,50 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr 16473/10630/OMS

799 000 zł

8 455 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Przedmieście Oławskie, gen. Romualda Traugutta

4 pokoje, mieszkanie 94,50 m², piętro 5, oferta nr , 16473/10630/OMS, Wrocław, Przedmieście Oławskie, gen. Romualda Traugutta
16473/10630/OMS - zdjęcie nr 0
16473/10630/OMS - zdjęcie nr 1
16473/10630/OMS - zdjęcie nr 2
16473/10630/OMS - zdjęcie nr 3
16473/10630/OMS - zdjęcie nr 4
16473/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

94,50 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1905

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę