Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 110,00 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMVANE948

597 000 zł

5 427 zł /m²

Rata 2 793 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Biała Podlaska, Fedorowicz

4 pokoje, mieszkanie 110,00 m², piętro 3, oferta nr , SMVANE948, Biała Podlaska, Fedorowicz
SMVANE948 - zdjęcie nr 0
SMVANE948 - zdjęcie nr 1
SMVANE948 - zdjęcie nr 2
SMVANE948 - zdjęcie nr 3
SMVANE948 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 110 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

110,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,46 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę