Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,00 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 67-MS-FYsfc4UjoL

495 000 zł

7 615 zł /m²

Rata 2 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielec, Dworcowa

4 pokoje, mieszkanie 65,00 m², piętro 4, oferta nr , 67-MS-FYsfc4UjoL, Mielec, Dworcowa
67-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
67-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
67-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
67-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
67-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1984

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę