Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 87,98 m², 4 pokoje, parter, oferta nr SMSUSE816

850 000 zł

9 661 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Spalice, Dębowa

4 pokoje, mieszkanie 87,98 m², parter, oferta nr , SMSUSE816, Spalice, Dębowa
SMSUSE816 - zdjęcie nr 0
SMSUSE816 - zdjęcie nr 1
SMSUSE816 - zdjęcie nr 2
SMSUSE816 - zdjęcie nr 3
SMSUSE816 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 87.98 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

87,98 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę