Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,40 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 721/9046/OMS

1 198 000 zł

14 365 zł /m²

Rata 5 605 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Strzelczyk Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Cypryjska

4 pokoje, mieszkanie 83,40 m², piętro 3, oferta nr , 721/9046/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Cypryjska
721/9046/OMS - zdjęcie nr 0
721/9046/OMS - zdjęcie nr 1
721/9046/OMS - zdjęcie nr 2
721/9046/OMS - zdjęcie nr 3
721/9046/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

83,40 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1992

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę