Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 90,40 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 33-MS-FYsfc4UjoL

293 000 zł

3 241 zł /m²

Rata 1 371 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Chotyniec

4 pokoje, mieszkanie 90,40 m², piętro 1, oferta nr , 33-MS-FYsfc4UjoL, Chotyniec
33-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
33-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
33-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
33-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
33-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 90.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,40 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1964

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę