Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 107,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 835894

524 000 zł

4 897 zł /m²

Rata 2 452 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 107 m², Chabrowa, Barczewo

Barczewo, Chabrowa

4 pokoje, mieszkanie 107,00 m², parter, oferta nr , 835894, Barczewo, Chabrowa
835894 - zdjęcie nr 0
835894 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 107 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

107,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę