Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 84,15 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr VTS-MS-6617

791 010 zł

9 400 zł /m²

Rata 3 701 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty VERITAS Nieruchomości

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Bytkowska

4 pokoje, mieszkanie 84,15 m², piętro 2, oferta nr , VTS-MS-6617, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, Bytkowska
VTS-MS-6617 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-6617 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 84.15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

84,15 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę