Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 110,00 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 835113

998 287 zł

9 075 zł /m²

Rata 4 671 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 110 m², Bukszpanowa, Katowice Piotrowice-Ochojec (Piotrowice-Ochojec)

Katowice, Piotrowice-Ochojec, Bukszpanowa

4 pokoje, mieszkanie 110,00 m², parter, oferta nr , 835113, Katowice, Piotrowice-Ochojec, Piotrowice-Ochojec, Bukszpanowa
835113 - zdjęcie nr 0
835113 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 110 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

110,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę