Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 90,00 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 834783

739 394 zł

8 215 zł /m²

Rata 3 459 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 90 m², Bukszpanowa, Katowice Piotrowice-Ochojec (Piotrowice-Ochojec)

Katowice, Piotrowice-Ochojec, Bukszpanowa

4 pokoje, mieszkanie 90,00 m², piętro 2, oferta nr , 834783, Katowice, Piotrowice-Ochojec, Piotrowice-Ochojec, Bukszpanowa
834783 - zdjęcie nr 0
834783 - zdjęcie nr 1
834783 - zdjęcie nr 2
834783 - zdjęcie nr 3
834783 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 90 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę