Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,15 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 11940

715 000 zł

9 910 zł /m²

Rata 3 345 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Skawina, Bukowska

4 pokoje, mieszkanie 72,15 m², piętro 3, oferta nr , 11940, Skawina, Bukowska
11940 - zdjęcie nr 0
11940 - zdjęcie nr 1
11940 - zdjęcie nr 2
11940 - zdjęcie nr 3
11940 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 72.15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,15 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę