Logo

Nowe mieszkanie, 72,39 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/39

1 161 860 zł

16 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 436 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska 71

4 pokoje, mieszkanie 72,39 m², piętro 1, oferta nr A/39, Osiedle Bokserska 71, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Bokserska 71
1 / 6
Osiedle Bokserska 71 - zdjęcie nr 0
Osiedle Bokserska 71 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 72.39 m², A/39
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

72,39 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,56 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę