Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 70,22 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr WIL771997

661 970 zł

9 427 zł /m²

Rata 3 097 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina

4 pokoje, mieszkanie 70,22 m², piętro 1, oferta nr , WIL771997, Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina
WIL771997 - zdjęcie nr 0
WIL771997 - zdjęcie nr 1
WIL771997 - zdjęcie nr 2
WIL771997 - zdjęcie nr 3
WIL771997 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 70.22 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,22 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę