Logo

Nowe mieszkanie, 73,48 m², 4 pokoje, parter, oferta nr M5

977 284 zł

13 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 572 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Belgradzka 114

4 pokoje, mieszkanie 73,48 m², parter, oferta nr M5, Unikat Apartamenty C, Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Belgradzka 114
Unikat Apartamenty C - zdjęcie nr 0
Unikat Apartamenty C - zdjęcie nr 1
Unikat Apartamenty C - zdjęcie nr 2
Unikat Apartamenty C - zdjęcie nr 3
Unikat Apartamenty C - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.48 m², M5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,48 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę