Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,81 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMTITE355

441 242 zł

8 200 zł /m²

Rata 2 064 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Jaworzno, Azot

4 pokoje, mieszkanie 53,81 m², piętro 2, oferta nr , SMTITE355, Jaworzno, Azot
SMTITE355 - zdjęcie nr 0
SMTITE355 - zdjęcie nr 1
SMTITE355 - zdjęcie nr 2
SMTITE355 - zdjęcie nr 3
SMTITE355 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

53,81 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę