Logo

Nowe mieszkanie, 73,91 m², 4 pokoje, 17 piętro, oferta nr 17C

3 772 354 zł

51 040 zł/m²

Monitoring cen

Inwestycja Av. Europa

Hiszpania, Calpe, Avenida Europa

4 pokoje, mieszkanie 73,91 m², piętro 17, oferta nr 17C, Av. Europa, Calpe, Avenida Europa
Av. Europa - zdjęcie nr 0
Av. Europa - zdjęcie nr 1
Av. Europa - zdjęcie nr 2
Av. Europa - zdjęcie nr 3
Av. Europa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.91 m², 17C
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,91 m²

Piętro:

17 piętro

Liczba poziomów:

1

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (27,23 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę