Logo

Nowe mieszkanie, 69,34 m², 4 pokoje, parter, oferta nr B.0.7

588 968 zł

8 494 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 756 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Widok

Skierniewice, Widok, ul. Armii Krajowej 61

SALON Z ANEKSEM28,19 m²SYPIALNIA11,35 m²SYPIALNIA10,75 m²SYPIALNIA7,47 m²ŁAZIENKA4,69 m²KORYTARZ3,90 m²PRZEDSIONEK3,26 m²OGRÓDEK13,73 m²
Wymiary mieszkania 69.34 m², B.0.7
Wirtualna makieta 3D mieszkania 69.34 m², B.0.7
B.0.5B.0.4B.0.3B.0.2B.0.1B.0.7B.0.6
Plan piętra
Apartamenty Widok - zdjęcie nr 0
Apartamenty Widok - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 69.34 m², B.0.7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

69,34 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (13,73 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę