Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 92,43 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 86118/6624/OMS

1 199 000 zł

12 972 zł /m²

Rata 5 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Aleksandra Kamińskiego

4 pokoje, mieszkanie 92,43 m², piętro 1, oferta nr , 86118/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Aleksandra Kamińskiego
86118/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86118/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86118/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86118/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86118/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 92.43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,43 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1998

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę