Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 79,43 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 124750/78/OMS

945 217 zł

11 900 zł /m²

Rata 4 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

4 pokoje, mieszkanie 79,43 m², piętro 3, oferta nr , 124750/78/OMS, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
124750/78/OMS - zdjęcie nr 0
124750/78/OMS - zdjęcie nr 1
124750/78/OMS - zdjęcie nr 2
124750/78/OMS - zdjęcie nr 3
124750/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 79.43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,43 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę