Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 68,00 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 31274/78/OMW

4 600 zł

68 zł /m²

Rata 22 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Katowice, gen. Kazimierza Pułaskiego

4 pokoje, mieszkanie 68,00 m², piętro 1, oferta nr , 31274/78/OMW, Katowice, gen. Kazimierza Pułaskiego
31274/78/OMW - zdjęcie nr 0
31274/78/OMW - zdjęcie nr 1
31274/78/OMW - zdjęcie nr 2
31274/78/OMW - zdjęcie nr 3
31274/78/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

68,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę